Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Language
fil: Wika

en: edit
fil: wastuhin

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: People
fil: Mga tao
