Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subscribers
hy: Բաժանորդներ

en: Language
hy: Լեզու

en: edit
hy: խմբագրել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: People
hy: Մարդիկ
