Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: edit
nn: endre

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: People
nn: Folk
