Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Language
or: ଭାଷା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
