Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Language
ur: زبان

en: edit
ur: ترمیم

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل
