Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Real name
af: Regte naam

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: Mail
af: E-pos
