Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Update
ast: Anovar

en: Email
ast: Corréu electrónicu
