Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག
