Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Real name
cs: Skutečné jméno

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Mail
cs: E-mail

en: Email
cs: E-mail

en: No subscriptions available.
cs: Žádne registrace nejsou k dispozici.

en: The following addresses were added or updated: %added.
cs: Následující adresy byly přidány, nebo aktualizovány: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
cs: Adresy byly přihlášeny k těmto věstníkům: %newsletters.

en: No addresses were added.
cs: Nebyly přidány žádné adresy.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
cs: Následující adresy jsou neplatné: %invalid.

en: No addresses were found.
cs: Nebyly nalezeny žádné adresy.

en: Export results
cs: Výsledek exportu
