Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Export
cy: Allfudo

en: Update
cy: Diweddaru
