Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
