Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Real name
el: Πραγματικό όνομα

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: No subscriptions available.
el: Δεν υπάρχουν συνδρομές.

en: The following addresses were added or updated: %added.
el: Οι παρακάτω διευθύνσεις προστέθηκαν ή ενημερώθηκαν: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
el: Οι διευθύνσεις προστέθηκαν στην λίστα συνδρομητών των ενημερωτικών δελτίων: %newsletters.

en: No addresses were added.
el: Δεν προστέθηκαν διευθύνσεις.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
el: Οι παρακάτω διευθύνσεις είναι λανθασμένες: %invalid.

en: No addresses were found.
el: Δεν βρέθηκαν διευθύνσεις.
