Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Email
eo: Retmesaĝo
