Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Real name
et: Pärisnimi

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Update
et: Uuenda

en: Mail
et: E-post

en: Email
et: E-kiri
