Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Real name
fi: Oikea nimi

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Update
fi: Päivitys

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: No subscriptions available.
fi: Ei uutiskirjeiden tilauksia.

en: The following addresses were added or updated: %added.
fi: Seuraavaarat osoitteet lisättiin tai päivitettiin: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
fi: Osoitteet lisättiin seuraavien uutiskirjeiden tilaajiksi: %newsletters.

en: No addresses were added.
fi: Osoitteita ei lisätty.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
fi: Seuraavat sähköpostiosoitteet olivat virheellisiä: %invalid.

en: No addresses were found.
fi: Osoitteita ei löytynyt.

en: Subscriber
fi: Tilaaja

en: Export results
fi: Viennin tulokset
