Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Real name
fil: Totoong pangalan

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Export
fil: Luwasin

en: Update
fil: Gawing bago
