Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Real name
gl: Nome real

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Update
gl: Actualizar

en: Mail
gl: Correo-e

en: Email
gl: Correo electrónico

en: No subscriptions available.
gl: Non hai subscricións dispoñíbeis.

en: No addresses were found.
gl: Non se atoparon enderezos.

en: Export results
gl: Exportar resultados
