Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Real name
hi: वास्तविक नाम

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Mail
hi: मेल

en: Email
hi: ईमेल
