Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Real name
hr: Pravo ime

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Update
hr: Osvježi

en: Mail
hr: E-pošta

en: Email
hr: E-pošta
