Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
