Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល
