Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Real name
kn: ನಿಜವಾದ ಹೆಸರು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್
