Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Real name
ku: ناوی ڕاستی

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Email
ku: ئیمێل
