Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: No subscriptions available.
lt: Nėra galimų prenumeratų.

en: The following addresses were added or updated: %added.
lt: Šie adresai pridėti arba atnaujinti: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
lt: Prenumeratoriai pridėti prie šių naujienlaiškių: %newsletters.

en: No addresses were added.
lt: Įrašykite bent vieną adresą.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
lt: Neteisingai parašyti adresai: %invalid.

en: No addresses were found.
lt: Nerasta jokių adresų.

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: Export results
lt: Eksporto rezultatas
