Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Real name
mr: खरे नाव

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Export
mr: निर्यात

en: Update
mr: अपडेट

en: Mail
mr: ईमेल

en: Email
mr: ईमेल
