Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Real name
oc: Nom vertadièr

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Email
oc: Corrièr electronic
