Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Mail
pl: Poczta

en: No subscriptions available.
pl: Brak dostępnych subskrypcji.

en: The following addresses were added or updated: %added.
pl: Dodano lub uaktualniono następujące adresy: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
pl: Adresy zostały dodane do list subksrypcji następujących biuletynów: %newsletters.

en: No addresses were added.
pl: Nie dodano żadnego adresu.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
pl: Następujące adresy były niepoprawne: %invalid.

en: No addresses were found.
pl: Nie znaleziono żadnych adresów.

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: Export results
pl: Eksportuj wyniki
