Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Email
ps: بریښنالیک
