Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Update
sq: Rifresko
