Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Real name
sv: Fullständigt namn

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Mail
sv: E-post

en: Email
sv: E-post

en: No subscriptions available.
sv: Inga prenumerationer tillgängliga.

en: The following addresses were added or updated: %added.
sv: Följande adresser lades till eller uppdaterades: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
sv: Adresserna började prenumerera på följande nyhetsbrev: %newsletters.

en: No addresses were added.
sv: Inga adresser lades till.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
sv: Följande adresser var ogiltiga: %invalid.

en: No addresses were found.
sv: Inga adresser hittades.

en: Subscriber
sv: Prenumerant

en: Export results
sv: Exportera resultat
