Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Real name
tr: Gerçek isim

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Update
tr: Güncelle

en: Mail
tr: Posta

en: Email
tr: E-posta
