Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Update
uk: Оновити

en: Mail
uk: Пошта

en: Email
uk: Електронна пошта

en: No subscriptions available.
uk: Немає доступних підписок.

en: The following addresses were added or updated: %added.
uk: Наступні адреси були додані або оновлені: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
uk: Адреси були підписана на наступні розсилання: %newsletters.

en: No addresses were added.
uk: Адреси не додані.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
uk: Наступні адреси невірні: %invalid.

en: No addresses were found.
uk: Адреси не знайдені.

en: Subscriber
uk: Читач

en: Export results
uk: Експорт результатів
