Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Real name
vi: Tên thật

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Export
vi: Xuất

en: Update
vi: Cập nhật

en: Mail
vi: Thư

en: Email
vi: Thư điện tử
