Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Update
am: አዘምን

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Email
am: ኢሜይል
