Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Language
be: Мова

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Update
be: Абнавіць

en: Mail
be: Пошта

en: Email
be: Адрас E-mail
