Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Real name
bg: Име

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Language
bg: Език

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Update
bg: Промени

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Email
bg: Е-поща
