Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Update
bn: আপডেট

en: Email
bn: ইমেইল
