Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Real name
da: Rigtigt navn

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Language
da: Sprog

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Export
da: Eksportér

en: Update
da: Opdatér

en: Mail
da: E-mail

en: Email
da: E-mail

en: No subscriptions available.
da: Ingen abonnenter tilgængelige

en: The following addresses were added or updated: %added.
da: De følgende adresser blev tilføjet eller opdateret: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
da: Adresser tilføjet som modtagere af følgende nyhedsbreve: %newsletters.

en: No addresses were added.
da: Ingen adresser blev tilføjet

en: The following addresses were invalid: %invalid.
da: De følgende adresser er ugyldige: %invalid.

en: No addresses were found.
da: Ingen adresser blev fundet.

en: Export results
da: Eksportér resultater
