Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Real name
eu: Izen erreala

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Mail
eu: Posta

en: Email
eu: Eposta

en: No subscriptions available.
eu: Ez dago harpidetza erabilgarririk.

en: Subscriber
eu: Harpidetua
