Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Real name
kk: Шынайы аты

en: Language
kk: Тіл

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Update
kk: Жанарту
