Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (20 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Real name
no: Virkelig navn

en: Subscribe
no: Abonner

en: Unsubscribe
no: Meld av

en: Language
no: Språk

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Export
no: Eksport

en: Update
no: Oppdater

en: Mail
no: E-post

en: Email
no: E-post

en: No subscriptions available.
no: Ingen abonnement tilgjengelig

en: The following addresses were added or updated: %added.
no: Følgende adresser ble lagt til eller oppdatert: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
no: Adressene ble lagt til som abonnenter på følgende nyhetsbrev: %newsletters.

en: No addresses were added.
no: Ingen adresser ble lagt til.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
no: Følgende adresser er ugyldige: %invalid.

en: No addresses were found.
no: Fant ingen adresser.

en: Subscriber
no: Abonnent

en: Export results
no: Eksporter resultater
