Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Update
nn: Oppdater
