Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Language
os: Æвзаг

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Update
os: Сног кæн
