Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
