Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Real name
ru: Реальное имя

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Language
ru: Язык

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Export
ru: Экспортировать

en: Update
ru: Обновить

en: Mail
ru: Почта

en: No subscriptions available.
ru: Нет доступных подписок.

en: The following addresses were added or updated: %added.
ru: Следующие адреса были добавлены или обновлены: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
ru: Адреса были подписаны на следующие рассылки: %newsletters.

en: No addresses were added.
ru: Адреса не были добавлены.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
ru: Следующие адреса были неверны: %invalid.

en: No addresses were found.
ru: Адреса не найдены.

en: Subscriber
ru: Подписчик

en: Export results
ru: Экспорт результатов

en: No subscribers available.
ru: Доступные подписчики отсутствуют
