Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Real name
se: Albma namma

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Mail
se: E-boasta
