Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Real name
si: සත්‍යයය නාමය

en: Language
si: භාෂාව

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
