Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Mail
sk: Pošta

en: Email
sk: E-mail

en: No subscriptions available.
sk: Žiadne dostupné prihlásenia.

en: Subscriber
sk: Odberateľ
