Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Language
sl: Jezik

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Update
sl: Posodobitev

en: The following addresses were added or updated: %added.
sl: Dodani/posodobljeni so bili naslednji naslovi: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
sl: E-naslovi so sedaj naročeni na sledeče e-novice: %newsletters.

en: No addresses were added.
sl: Dodan ni bil noben e-naslov.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
sl: Sledeči e-naslovi so neveljavni: %invalid.
