Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Real name
ta: நிஜப்பெயர்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Language
ta: மொழி

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
